overlay

Münhal Aile Hekimliği Birimleri İçin Başvurular (25.06.2021)

5258 sayılı Aile Hekimliği Kanunu gereği; İlimizdeki mevcut 1358 Aile Hekimliği Biriminden yeni açılan, istifa, emeklilik, sözleşme feshi vs. nedenlerle boş olan 31 (Otuz bir) Aile Hekimliği Birimi için 25/06/2021 tarihinde ek yerleştirme işlemi yapılacaktır.

Yapılacak bu yerleştirme için İlimizdeki Kamu Kurumlarında görev yapan tüm hekimler, 10/06/2021 tarihinde izmirism.saglik.gov.tr adresinde ilan edilecek münhal birimler için internet üzerinden başvuru yapabileceklerdir.

Öncelikle Personel Bilgi Sistemine kayıt olarak şifre almaları gerekmektedir. izmirism.saglik.gov.tr adresine girildiğinde, ana sayfasında bulunan “personel online” yazısına tıklanarak kayıt işlemi yapılabilir.

İnternet üzerinden yapılması gereken Aile Hekimliği Ek Yerleştirme başvuruları, 10/06/2021 tarihinde başlayıp, 14/06/2021 tarihinde saat 16:00'da sona erecektir. Aile Hekimliği Ek Yerleştirme Başvurusu yapan hekimlerin, başvuru istekleri ile ilgili internet çıktılarını ve evraklarını en geç 14/06/2021 tarihi saat 16:00'a kadar İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ, PERSONEL HİZMETLERİ BAŞKANLIĞI, SAĞLIK PERSONELİ ATAMA BİRİMİNE teslim etmeleri gerekmektedir. İnternet üzerinden Aile Hekimliği Ek Yerleştirme başvurusunda bulunduktan sonra internet çıktısı ve istenen ekli evrakları belirtilen sürede teslim etmeyen hekimlerin başvuru talepleri ve postadan kaynaklanan gecikmelerde başvuru talepleri kabul edilmeyecektir.

Başvuru formunda bulunan gizlilik kararı ibaresini işaretleyen hekimlerin bu kararın mahkeme evraklarını yerleştirme esnasında ibraz etmeleri gerekmekte olup, ibraz etmeyenler hakkında işlem tesis edilecektir.

Yapılan başvurular sonucunda, öncelik sıralaması ve hizmet puanını gösteren liste, Aile Hekimliği ek yerleştirme işleminin yapılacağı salon, yerleştirme saati, tercih ve yerleştirme işlemleri ile ilgili ayrıntılı açıklamalar 23/06/2021 tarihinde www.izmirism.saglik.gov.tr internet adresinde ilan edilecektir.

İlanı görmek için tıklayınız.
Boş birimleri görmek için tıklayınız.